Замінимо окуляри контактними лінзами!

Від окулярів перейти до контактних лінз навіть простіше, ніж можна припустити. Сучасні лінзи за цілком розумну ціну забезпечують прекрасну якість зору! Як правильно перейти від звичних окулярів на носіння контактних лінз?

Содержание статьи:

Як підібрати лінзи?

Зараз м’які контактні лінзи випускає багато фірм по всьому світу. Лінзи між собою відрізняються не лише діоптріями (оптичною силою), але й іншими специфічними показниками. Самостійно підбирати лінзи, з цієї причини, неприпустимо! А купувати препарати для очей рекомендуємо тут: https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-dlya-ochey.

Для підбору контактних лінз обов’язково побувайте на прийомі у свого лікаря — офтальмолога. Фахівець перевірить стан ваших очей і, з урахуванням вашого бюджету й побажань, підбере вам контактні лінзи.

У перші дні відбуватиметься поступове звикання до лінз, і вам доведеться обмежити час їх використання: відчули в оці дискомфорт — зняли лінзи! А ваш лікар детально роз’яснить, яким чином поступово збільшувати час носіння лінз.

Догляд за лінзами

Найпильнішу увагу також треба звернути на очищення лінз після використання. Зберігати лінзи треба в контейнері, наповненому спеціальним розчином. Крім того, щодня лінзи потребують промивки та очистки. Рідини для лінз можна подивитися тут: https://apteka-ds.com.ua/catalog/rozchyny-dlya-linz.

У поводженні з контактними лінзами все однаково важливо — і підтримка чистоти ваших рук при маніпуляціях, і стан контейнерів для лінз, і термін зберігання розчину. Інструкцій, надрукованих на упаковці розчину і порад лікаря треба дотримуватись неухильно!

Головна проблема для пацієнтів, що застосовують контактні лінзи — сухість очей. При найперших ознаках очної сухості слід відразу ж звернутися до лікаря. Ваш лікар порекомендує спеціальні очні краплі і внесе корективи в режим носіння лінз. В деяких випадках, ймовірно, треба буде змінити і марку контактних лінз.

Через певні періоди часу контактні лінзи слід замінювати новими — усі лінзи мають обмежений термін придатності. Періодичність такої заміни визначить лікар, який врахує і тип лінз, і стан ваших очей. Завжди треба заздалегідь придбавати запасні комплекти ваших лінз!

Коли міняти?

У більшості випадків контактні лінзи набагато кращі за окуляри: якість «картинки» в контактних лінзах істотно вища, а носіння лінз, на відміну від окулярів, не є перешкодою для будь-якої активної діяльності (спорт, робота, активний відпочинок).

Бажаю вдало підібрати контактні лінзи й побачити світ в абсолютно новій якості!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий